Zeyexpo,  15 yıldan fazladır fuarcılık sektöründe faaliyet gösteren birikimli kadrosuyla yurtiçi ve yurtdışı fuarcılık yapmak üzerine kurulmuştur.

12 ülkede 100’ün üzerinde fuar çalışmasına imza atan ekibimiz, sürdürülebilir, gelişen ve büyüyen bir ekonomik yapının oluşmasında özellikle ihracatın çok önemli olduğunu düşünmektedir. Bu bağlamda benzer misyona sahip Türk firmalarının yurtdışına açılmasında destekleyici hizmetler sunmaktadır.

Fuarcılığın batıdan doğuya kaydığı bu süreçte,, gelişmeleri izleyerek yeni stratejiler oluşturan Zeyexpo, Türk firmalarını hedef pazarlara taşırken özellikle yurtdışında sektöründe marka olmuş, alanının en iyisi olan fuarların Türkiye temsilciliğini üstelenerek uluslararası fuarcılığın gerektirdiği tüm hizmetleri, eksiksiz yerine getirmektedir.

Firmamız, ulusal ve uluslararası fuarların yanı sıra kongre organizasyonlarından iş toplantıları ve gezilerine, tanıtım çalışmalarından özgün stand projelerine ve konstrüksiyonuna, ulaşım ve konaklama organizasyonlarından fuar lojistiğine kadar çok geniş bir alanda hizmet vermektedir